DOVOLENÁ V MALAJSII

Chcete uniknout nevlídnému počasí středoevropské zimy a máte namířeno do teplých krajin? Odvažte se letos ke změně a vydejte se do Malajsie! Tato země nabízí každému to, co si přeje poznat a zažít, čemuž dopomáhá i fakt, že Malajsie má jednak svou pevninskou část na Malajském poloostrově a jednak ostrovní část, která zabírá severní oblasti Bornea. Ať už toužíte celou dovolenou prolenošit na pláži, přidat si k odpočinku sem tam malý výlet nebo vyrazit opravdu za poznáním, to vše vám Malajsie poskytne. Malajská část Bornea je vhodná především pro milovníky fauny a flory, můžete zde podniknout túry různých obtížností do tropických deštných pralesů, kde při troše štěstí spatříte chráněné druhy zvěře či největší rostlinu na světě. Dobrodružné povahy se mohou vydat i do jednoho z největších jeskynních systémů světa či navštívit domorodé kmeny. Ostrovy severně od Bornea jsou zase rájem potápěčů. Pevninská část je zajímavá svými kontrasty moderní technologie a mrakodrapů vedle starých budov z koloniálních dob, života ve městě či turistických centrech a na chudém venkově i prolínáním kultur a náboženství. Pokud nemáte čas navštívit pralesy na Borneu, i na pevninské části je dostatek národních parků, které stojí za návštěvu. Potřebujete-li si během cestování odpočinout od vysoké vlhkosti, určitě zavítejte na vysočinu Cameron Highlands, kde se trochu zchladíte, a vaše oko potěší pohled na rozsáhlé čajové plantáže.

Cestovní kancelář Nirvana Travel pro vás připravila v rámci svých poznávacích zájezdů průřez nejzajímavějších dostupných atraktivit a památek Malajsie. Nabídku tvoří komplexní okruhy či jen základní poznání Kuala Lumpur a jeho okolí a poté již odpočinek na pláži s možností potápění na některém z ostrovů. Pro klienty hledající spíše pasivní odpočinek jsou k dispozici pobyty v atraktivních hotelech v různých lokalitách, odkud lze zajistit organizovaný výlet či si již okolí můžete prohlédnout na vlastní pěst. Golfisté si během plážového pobytu mohou zkusit hru netradičně pod palmami a dámy se mezitím mohou nechat rozmazlovat v hotelových lázních. Už si stačí jen vybrat - http://www.nirvanatravel.cz/dovolena/malajsie-dovolena. Délku pobytu i program poznávacích zájezdů rádi přizpůsobíme vašemu přání. Jedná se o individuální zájezdy, tudíž je odlet vždy garantován a nikdy vás nepřekvapí nemilá zpráva, že se zájezd díky malému počtu účastníků nekoná. Vzhledem k tomu, že máte k dispozici svého vlastního řidiče/průvodce, můžete i na místě ještě regulovat svůj zájezd dle momentálních přání a potřeb, limitující je akorát místo zajištěného ubytování a počet najetých kilometrů dle rezervovaného programu.  Pouze u okruhů v kombinaci s pobytem na ostrově Tioman a Redang je poznávací část Kuala Lumpur a jeho okolí koncipována ve skupině s odjezdem garantovaným malajským partnerem, ale na vaše přání můžeme i tuto část zorganizovat privátně či některý z výletů vynechat úplně nebo jej nahradit jiným.

Ať už vyznáváte aktivní či pasivní trávení dovolené, využijte jedinečné příležitosti navštívit Malajsii během roku 2014, který malajská vláda vyhlásila rokem podpory cestovního ruchu. V zemi se kromě tradičních oslav, soutěží apod. budou konat i další zajímavé akce a k dispozici je k zakoupení i předplacená karta My Pass, která držitele opravňuje využívat vybrané služby za příznivější ceny.


Úvodní stránkaKalendář 2021ČlánkyFotogaleriePrůvodce dle zájmuPrůvodce dle abecedyObecné informace

© 2013 malajsie-travel.cz

Navštivte další zajímavé destinace:
Srí Lanka
Vietnam
dovolenou v Malajsii doporučujeme u CK Nirvana Travel

Váš e-mail
Text
Kontaktujte nás